Rekrutacja - Akademia Morska w SzczecinieRekrutacja - Akademia Morska w Szczecinie Rekrutacja - Akademia Morska w SzczecinieRozrywka - Akademia Morska w SzczecinieRozrywka - Akademia Morska w Szczecinie
Kierunki zamawiane - Akademia Morska w Szczecinie
Bezpłatne grupowe zajęcia wyrównawcze
W ramach projektu w pierwszych tygodniach studiów dla wszystkich studentów kierunków zamawianych z naboru 2012/2013 przeprowadzony zostanie test sprawdzający wiedzę z fizyki, z matematyki zaś decydować będą wyniki z matury. Studenci wymagający wsparcia dostaną możliwość uczestniczenia w zajęciach wyrównawczych. Weryfikacja zostanie przeprowadzona oddzielnie dla matematyki i fizyki, ale te same osoby mogą korzystać z obydwu zajęć.

Grupowe zajęcia wyrównawcze prowadzone będą przez absolwentów kierunków matematyka i fizyka (inżynierów lub magistrów) oraz przez najlepszych studentów ostatnich lat tych kierunków.

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach 6 – osobowych, dzięki czemu osiągnięta zostanie wysoka efektywność zajęć poprzez możliwość indywidualnego podejścia do każdego studenta.

Zajęcia odbywać się będą w salach Akademii Morskiej w Szczecinie.

<< powrót 
Kierunki zamawiane - Akademia Morska w SzczecinieKierunki zamawiane - Akademia Morska w SzczecinieKierunki zamawiane - Akademia Morska w Szczecinie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
www.efs.gov.pl
Mapa strony