Rekrutacja - Akademia Morska w SzczecinieRekrutacja - Akademia Morska w Szczecinie Rekrutacja - Akademia Morska w SzczecinieRozrywka - Akademia Morska w SzczecinieRozrywka - Akademia Morska w Szczecinie
Kierunki zamawiane - Akademia Morska w Szczecinie
Bezpłatne zajęcia wyrównawcze
W ramach projektu w pierwszych tygodniach studiów dla wszystkich studentów kierunków zamawianych z naboru 2010/2011 oraz 2011/2012 przeprowadzany jest test sprawdzający wiedzę z matematyki i fizyki. 30 studentów z najsłabszymi wynikami zostaje objętych indywidualnymi zajęciami wyrównawczymi.

Indywidualne zajęcia wyrównawcze prowadzone są przez absolwentów kierunków matematyka i fizyka (inżynierów lub magistrów) oraz przez najlepszych studentów ostatnich lat tych kierunków.

Każdy student wybiera dla siebie jednego z dostępnych trenerów, który najbardziej mu odpowiada.

Tematyka zagadnień poruszanych w trakcie zajęć jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb studenta. Każdy ze studentów ma do wykorzystania 15 godzin indywidualnych zajęć z matematyki i 15 godzin indywidualnych zajęć z fizyki.

Zajęcia odbywają się w miejscach ustalanych między trenerem a studentem.

<< powrót 
Kierunki zamawiane - Akademia Morska w SzczecinieKierunki zamawiane - Akademia Morska w SzczecinieKierunki zamawiane - Akademia Morska w Szczecinie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
www.efs.gov.pl
Mapa strony